info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
כיצד להפוך את ארון המטבח שלך עמיד יותר?

כיצד להפוך את ארון המטבח שלך עמיד יותר?

Mar 05, 2019

כיצד להפוך את ארון המטבח שלך עמיד יותר?

▲ ראשית לבחור באיכות גבוהה צלחות: קוראים רבים רק לשים לב לצבע של הפאנל, ועל היבטים אחרים לא אכפת. למעשה, על לוח ארון המטבח הוא גם מאוד מיוחד על זה, למשל, לוח המטבח צריך לבחור את סוג של לוח אש, אחרת זה יהיה הרבה זמן, המקום ליד תנור הגז יהיה מעוות. לדוגמה, צלחת יצוק ואת צלחת צבוע נוטים שריטות, ואת הצלחת המעוצב באיכות ירודה מייצרת בועות וקמטים. הקוראים צריכים לבחור את ארון המטבח הנכון   צלחת לפי המצב הספציפי.

▲ אריזה והובלה של ארון מטבח : רוב המותגים ארון מטבח כרגע בשוק יהיה ארוז ומועבר בצורה של צלחות. צלחות יהיה התאספו לתוך ארון מטבח באתר. שיטת ההרכבה הנפוצה ביותר היא מבנה תלת-ממדי, קל להרכבה ויעילות גבוהה. עומס העבודה קטן. כאשר יחידות עצמאיות מרובות מחוברים יחד, קבוצה שלמה של ארון מטבח יכול להיווצר. ארון מטבח הרצפה   נתמך ישירות על הקרקע דרך רגלי התמיכה של ארון המטבח .

▲ ההתקנה החלה באופן רשמי: ייתכן שקווי צינור נסתרים, כגון חוטי חשמל, צינורות מים וצינורות גז על גב ארון המטבח . לכן, את המיקום ואת הכיוון של הצינור צריך להיות מסומן בבירור על הקיר לפני ההתקנה, כדי למנוע מכה צינור. במהלך תהליך ההתקנה של ארון המטבח , הפתיחה של הצינור ואת השקע נתקלים לעתים קרובות. כמה חברות ארון מטבח ישתמשו פח לסכל את החותם את קצה הסדין לאחר פתיחת הסדין. אם הוא אטום, זה יהיה לשחק תפקיד למניעת לחות, ואפקטים אחרים אינם ברורים.

▲ לאחר הכניסה לארון המטבח   בשלב ההתקנה, עדיין יש צורך להתחיל מארון המטבח . התחל לסדר בהתאם למיקום וגודל הציור, ולפתוח את האתר באתר הצנרת. ארון המטבח עשוי מגרגרי עץ מלא, לוחות הדלת צבועים בלכה לוחות, האור קל לטפל, DTC משמש צירים, וכל המגירות והדלתות הם לחים.

▲ במונחים של פרטים, פאנל הדלת מצויד בלוח הדלת מבוסס על ארון מטבח זה כבר מסודרים. בנוסף למגירה, פאנל הדלת הוא בדרך כלל תלוי לארון המטבח . באופן כללי, התקנת לוח הדלת היא הרבה יותר פשוטה מאשר ארון המטבח .

▲ התקנת לוח הדלת מאפשרת שגיאות מסוימות, אך ניתנת לתיקון על ידי פונקציית כוונון הצירים. גודל המפרקים הדלת של כל סט של ארון מטבח זה צריך להיות עקבי, וגם לא צריך להיות גדול באופן חלקי או קטן, וזה אסור ליצור קשר אחד עם השני.

▲ בנוסף, ישנם סוגים רבים של ארון מטבח s . כמובן, זה כרוך נוסחאות חישוב שונים. עריכה מפרטת קבוצה של נתונים. כל אחד יכול לזכור: ארון המטבח מכיל שולחן עם גובה של כ 80 ס"מ. גובה רגל ההתאמה הוא 10 ס"מ, גובה ראש השולחן הוא 4 ס"מ, והגובה של ארון המטבח עצמו הוא כ 65 ~ 70cm.

▲ עובי צלחת ארון המטבח משתנה מאוד, ואת העלות של 18mm הוא 16% גבוה יותר מזה של 16mm. חיי השירות של ארון המטבח שנעשו על ידי צלחת 18mm ניתן להרחיב על ידי יותר מ 1 פעם כדי להבטיח את הפאנל הדלת אינה מעוותת ואת שולחן הדף לא סדוק. בנוסף, כל סט של ארון מטבח זה ישפיע על המהירות. בעת רכישת ארון המטבח כולו , לשאול אם זה ארון מטבח נפרד . חיי השירות והיציבות של השניים הם שונים פי שניים עד שלושה, והפרש העלות הוא 5%.

▲ מפעלים קטנים קטנים או בעבודת יד באתר יכולים להיות מחוברים רק עם מסמרות בורג או דבק. השימוש במבנה הדור השלישי והמסגרת האחרונה של הדור השלישי בתוספת מחברים וחלקי שחרור מהירים יעיל יותר בהבטחת עמידות וסיבולת של ארון המטבח , ופחות שימוש בדבק, שהוא ידידותי יותר לסביבה.

▲ לוח המטבח צריך לבחור את סוג לוח חסין אש. אחרת, זה ייקח הרבה זמן, ואת המקום ליד תנור הגז יהיה מעוות ואפילו לגרום לשריפה. לוחות דפוס, אפייה לכות, וכו 'משמשים יותר עכשיו, אבל לוחות לכה מועדים שריטות, ועניים צלחות באיכות ירודה יכול לייצר קצף וסחיטה.

▲ לפני התקנת ארון המטבח , שאל על שיטת ההתקנה של רדיד האלומיניום שבמטבח הכיור . האם הוא לחוץ פעם אחת או מודבק עם דבק? באופן כללי, הביצועים איטום של העיתונות אחת היא מושלמת יותר, לחות לא קל לחדור, ארון המטבח   הוא מוגן בצורה יעילה יותר, ואת חיי השירות של ארון המטבח   הוארך.

טלפון: + 86-571-56976336

טלפון: + 86-13655718033

דוא"ל: info@kitchen-cn.com

איש קשר: Sum Landy

ADD: חדר 538, יחידה C, מרכז התכשיטים No 16 Kangyuan Road, Hangzhou, סין. 310015